НБУ: банки з укркапіталом зволікають з визнанням кредитів проблемними

Все про економіку та фінанси

За даними НБУ, заявлена банками частка проблемних кредитів протягом січня-серпня зросла та становила 30.6% на 01.09.16.

«Зберігається значний розрив у визнаних проблемними кредитах між банками I та ІІ груп (близько 13% портфеля) та банками з іноземним капіталом (38% портфеля). Це свідчить, що частина банків з українським капіталом зволікає з визнанням кредитів проблемними та відповідним формуванням резервів. Діагностичне обстеження банків та набрання чинності новими правилами оцінки кредитного ризику (відповідно до постанови Правління НБУ №351 від 30.06.2016) від початку 2017 року спонукатиме банки відображати дійсну картину якості активів», - йдеться в звіті НБУ.

Читайте детально про фінансовий стан й формування резервів під кредити УкрексімбанкуОщадбанкуУкргазбанку,  ПриватбанкуПУМБРайффайзен Банку АвальУкрсиббанкуОТП БанкуУкрсоцбанку/UniCreditАльфа-БанкуПромінвестбанкуВТБ БанкуСбербанкуПлатинум БанкуФінбанкуКредит ДніпроДіамантбанку"Південний"А-Банкубанку "Восток"Трастбанків "Кліринговий дім" та "Місто-банку"ТаскомбанкуІндустріалбанку та Експрес-банкуБанку інвестицій та заощадженьФортуна-банку"Глобус"АкордбанкуPIN bankбанку "Форвард"Правекс-банку"Авангард"Міжнародного інвестиційного банкуМегабанкуБМ Банку.

Рейтинг найбільш збиткових і прибуткових банків за 1-е півріччя читайте тутЯкі банки найактивніше скорочували резерви під кредити - тут.  У яких банків найбільше безнадійних боргів - тут. Які банки нарощували кредитний портфель юросіб - тутРейтинг банків за обсягом активів - тут