НАТО доведеться ввести війська в Україну, - Аваков

Все про економіку та фінанси

Країни НАТО «виколупують останні шанси на здоровий глузд з підсохлого мозку російського диктатора», оскільки вбачають реальний ризик переростання конфлікту на Донбасі в Третю світову війну. Таку думку висловив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук.

«У Європи справді немає альтернативи – або присікти Путіна зараз, або спустити на гальма, що відбувається у нас, і точно знати, що з ними завтра буде те ж, що зараз коїться в Україні. Причому це завтра буде не фігуральним, а в найближчий час. І рецидив буде жорсткішим. Європа і США будуть змушені і повинні перейти від політики відстороненості у військових питаннях до повномасштабної військово-технічної допомоги Україні. Спочатку через поставку техніки, а потім і з залученням військових підрозділів НАТО», - спрогнозував урядовець.

На думку А. Авакова, підтвердження цьому може слугувати вчорашня заява прем`єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, який закликав генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Расмуссена і всіх лідерів країн-членів НАТО бути готовим до військового вторгнення Росії в сусідні країни.

«Це я пишу не в контексті безальтернативності безвихідного сценарію війни і у нас в країні, і в Європі. Є інші сценарії й можливості - їх потрібно реалізовувати, і потрібно зробити все, щоб напоумити божевільного в Кремлі», - зазначив глава МВС.