Субсидії прив`язали до доходів членів сім`ї, які зареєстровані за іншими адресами

Все про економіку та фінанси

Мінсоцполітики з 1 травня змінило форму декларації про доходи для розрахунку субсидії - тепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім`ї (чоловіка, дружини і неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами, пише "БізнесЦензор". 

"Є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою. Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці або взагалі не працює. Такі сім’ї раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю.

Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидію, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомогу ні там, ні тут.

Тому Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами", - йдеться в повідомленні Мінсоцполітики.

Про інші зміни в системі субсидій - тут.