Міненерго: Україна розраховує на російський газ по 250 дол. у ІІ кварталі

Все про економіку та фінанси

Україна у ІІ кварталі розраховує на ціну за російський газ у 250 доларів за тисячу кубометрів. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин за результатами тристоронніх переговорів про умови постачання російського газу у літній період, які завершилися у п’ятницю у Брюсселі, повідомляє «Укрінформ».

«Стосовно ціноутворення, розмір знижки не був обговорений, але принципово російська сторона підтвердила, що вони готові йти на дуже подібну схему, яка застосовувалася протягом зимового періоду. Ми, з української сторони, очікуємо на наступний квартал ціну у районі 250 доларів за тисячу кубічних метрів», - сказав міністр.

Він додав, що на цьому етапі сторони обговорили лише принципи, за якими формуватимуться умови постачання газу після завершення з 1 квітня дії «зимового» пакету.

Демчишин підкреслив, що українська сторона виступає за погодження принципу формування ціни на період до кінця І кварталу 2016 року, що є також важливим для російських та європейських партнерів.

За його словами, на даний момент сторони домовилися про створення робочої групи, яка опрацює юридичні деталі упродовж наступних двох тижнів.

«Десь 13-14 квітня відбудеться наступна зустріч у Берліні, на якій буде погоджений цей документ», - сказав міністр.