Майже дві третини росіян – проти введення військ в Україну, - соцопитування

Все про економіку та фінанси

Майже 90% росіян чули інформацію про те, що російська територія нібито обстрілюється з боку України. 63% з них вважають, що Кремль має на це реагувати дипломатичними методами. Про це повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на дані Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Цю позицію частіше поділяють жінки (68%), жителі малих міст (69%), прихильники "Справедливої Росії" (84%). Частина респондентів (22%) вважає за необхідне нанести точковий удар по позиціях, звідки нібито велася стрілянина. Насамперед, цієї думки дотримуються учасники опитування з початковою освітою (34%) і прихильники ЛДПР (32%).

Більш радикально налаштовані 11% - вони висловилися за введення російських військ на територію України у відповідь на псевдообстріл. Лише 5% респондентів дотримуються думки, що російська влада ніяк не повинні реагувати на те, що трапилося.

Опитування проводилося 19-20 липня 2014 року. Участь у ньому взяли 1,6 тис. осіб у 130 населених пунктах в 42 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка, за даними організаторів опитування, не перевищує 3,4%.