Маркарова перестала бути урядовим уповноваженим з питань інвестицій

Все про економіку та фінанси

Кабінет Міністрів сьогодні погодив складання Оксаною Маркаровою обов’язків Урядового уповноваженого з питань інвестицій, які вона виконувала з 8 серпня 2016 року, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"Таке рішення обумовлене законодавчою вимогою до членів Кабінету Міністрів України не суміщати свою службову діяльність з іншою роботою, окрім викладацької, наукової та творчої в позаробочий час. Оскільки Оксана Маркарова після призначення Міністром фінансів України є членом КМУ, її обов’язки як Урядового уповноваженого з питань інвестицій мали бути припинені, що і відбулося", - йдеться в заяві Мінфіну.

Водночас О. Маркарова висловила впевненість в тому, що робота UkraineInvest продовжиться тепер у співпраці з Мінфіном, 

"Ми далі разом працюватимемо над збільшенням інвестицій в Україну. Яких ми потребуємо в рази більше ніж маємо зараз для прискорення економічного зростання", - констатувала глава Мінфіну.

Окремо О. Маркарова звернула увагу на те, що UkraineInvest спочатку був створений як дорадчий орган за кошт донорів (зокрема, Western NIS Enterprise Fund), а потім інституціоналізований в повноцінну державну установу.