Макрон - Путіну: реалізація Мінських угод зайшла в глухий кут

Все про економіку та фінанси

Реалізація Мінських домовленостей наразі зайшла в глухий кут, тому необхідно вжити конкретних кроків, аби змінити ситуацію на краще. Про це йдеться в комюніке для преси, оприлюдненому Єлисейським палацом за результатами телефонної розмови президента Франції Емануеля Макрона та президента РФ Володимира Путіна, пише "Укрінформ".

"Реалізація Мінських домовленостей зайшла в глухий кут, тому необхідно вжити конкретних кроків, щоб змінити ситуацію на краще та полегшити страждання населення на базі консолідації режиму припинення вогню та негайного здійснення гуманітарних заходів, запропонованих Францією та Німеччиною", - йдеться в заяві.

Під час розмови Макрон також закликав Путіна посприяти у припиненні використання зброї масового ураження у Сирії.

"Макрон звернувся до Путіна з проханням зробити все для того, щоб покласти край погіршенню гуманітарної ситуації в східній частині Гути та в Ідлібі, і висловив занепокоєння з приводу застосування хлору проти цивільного населення в Сирії протягом останніх тижнів", - вказується в комюніке.

Макрон наголосив на необхідності початку переговорів під егідою ООН для встановлення в Сирії миру, стабільності і єдності.