МВФ: закон про антикорсуд - критично важливий

Все про економіку та фінанси

Закон про Антикорупційний суд є критично важливою вимогою для завершення четвертого перегляду програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом (МВФ), заявив офіційний представник МВФ Джеррі Райс, пише "Інтерфакс-Україна".

"Необхідний прогрес із низки питань, щоб ми могли завершити четвертий перегляд (програми EFF). Це стосується і енергетичного сектора, і фіскальної політики, і ухвалення закону, який дозволить заснувати сильний і незалежний Антикорупційний суд. Останнє є критично важливим", - сказав він під час традиційного брифінгу у Вашингтоні в четвер.

При цьому Д.Райс підкреслив, що остаточна версія закону про Антикорупційний суд повинна повністю відповідати зобов`язанням України в рамках програми співпраці, а також рекомендаціям Венеціанської комісії та Ради Європи.

Представник МВФ також нагадав про необхідність приведення внутрішніх тарифів на газ до ринкового рівня. Поряд з цим важливо забезпечити захист від такого підвищення малозабезпечених і незахищених верств населення, додав він.

"Дата приїзду місії до Києва в рамках четвертого перегляду програми EFF поки що не визначена", - підсумував Д.Райс.