МВФ: законопроект про антикорсуд слід невідкладно розглянути

Все про економіку та фінанси

МВФ наполягає на негайному розгляді Верховною Радою законопроекту про антикорупційний суд. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, пише "РБК-Україна".

"Команда у складі кількох експертів МВФ відвідала Київ у період з 12 по 16 лютого для обговорення деяких технічних аспектів передбачених програмою реформ, окремо виділивши, зокрема, проект законодавства про антикорупційний суд. Зараз важливо, щоб влада України забезпечила невідкладний розгляд, у відповідності з парламентськими процедурами, законопроекту про антикорупційний суд", - йдеться у заяві.

Люнгман також зазначив, що при розгляді зазначеного законопроекту парламент повинен врахувати всі поправки, необхідні для приведення остаточного тексту закону в повну відповідність з передбаченими програмою (фінансування від МВФ-ред.) зобов`язаннями і рекомендаціями Венеціанської комісії Ради Європи.

Крім того, фонд наполягає на забезпеченні додаткового прогресу в інших відстрочених заходах, необхідних для досягнення поставлених програмою цілей, включаючи заходи в енергетичному і податково-бюджетному секторах.