Луценко: є дані, що фахівці Kroll знайшли рахунки, де осідали виведені з Приватбанку кошти

Все про економіку та фінанси

Генпрокурор Юрій Луценко запевняє, що ГПУ вручить підозри особам, причетним до виведення коштів Приватбанку, якщо ці імена будуть встановлені. Але поки прокуратура чекає на результати аудиторської перевірки та звіту НБУ перед слідством. Про це Ю. Луценко розповів в інтерв`ю кільком телеканалам, повідомляє «ТСН».

"Я, як генпрокурор, з нетерпінням чекаю інформації від Kroll та ряду інших аудиторських західних кампаній, які за попередніми даними знайшли рахунки, куди осідали кошти, виведені з України. Йдеться про 180 мільярдів гривень – імовірних коштів, які були виведені із банку, і звичайно до цього дня ні Приватбанк, ні Нацбанк, ні слідство не установило, де знаходяться ці кошти через довгі процедури міжнародних запитів. Бо кошти, які знаходяться в офшорних компаніях, відкриваються через рік, а то й через два", - зазначив генпрокурор.

Луценко зазначив, що після того, як Нацбанк представить офіційний звіт перед слідством та офіційні дані аудиту, можна буде говорити про підозри.

"Хто б не був власником, як кажуть бенефіціаром, цих рахунків – він отримає підозру. Можу вам чітко стверджувати, яке б там прізвище не стояло. От хто б там не був, підозра буде обов’язковою. У своєму генпрокурорстві я не раз доводив, що прізвища навіть моїх колишніх товаришів є непринциповим, якщо йдеться про перехід червоної лінії – його величності закону", - наголосив очільник ГПУ.

Нагадаємо, нещодавно міністр фінансів Олександр Данилюк звинуватив ГПУ у затягуванні розслідування справ по Приватбанку. Луценко ці закиди спростовував.