Курченко намагається вивезти арештоване пальне з Одеського НПЗ, - Чорновол

Все про економіку та фінанси

Сергій Курченко, якого звинувачують у контрабанді нафтопродуктів, розкраданні держмайна та інших оборудках в енергетичній галузі, намагається вивезти з Одеського нафтопереробного заводу арештоване пальне під приводом планового ремонту підприємства. Про це заявила урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол, пише «Укрінформ».

"З 76 тисяч тонн арештованого пального 66 тисяч знаходиться на Одеському НПЗ. Продукція еквівалентна 1 млрд грн. Менеджмент Курченка на підприємстві підключив усі механізми, щоб вивезти це паливо. Зокрема, зараз в різні органи Одеської області, до МВС пішли заяви, що зберігання палива на території заводу є небезпечним. Далі керівництво заводу підписує договір з приватною фірмою, яка зобов`язалася вивезти це пальне на час ремонту заводу", - розповіла Чорновол.

Вона зазначила, що ПП "Дімекс-У", з яким укладено договір про тимчасове вивезення арештованого пального, вже 2 роки не перебуває за адресою юридичної особи й отримує прибутки на рахунок футбольного клубу "Нафтовик Укрнафта". Встановити місцезнаходження директора підприємства для роз`яснення ситуації не вдалося, зауважила посадовець.