Коломойський: юрист Зеленського Андрій Богдан – мій особистий адвокат

Все про економіку та фінанси

Андрій Богдан, який здійснює юридичний супровід кампанії кандидата у президенти України Володимира Зеленського, є особистим адвокатом Ігоря Коломойського. Про це журналістам програми "Схеми" розповів сам олігарх, повідомляє "Радіо Свобода".

На питання, чому юрист Зеленського Андрій Богдан часто літав до Женеви, коли там мешкав Ігор Коломойський, а потім – до Тель-Авіва, куди він переїхав пізніше, олігарх відповів: «Він, перш за все, мій адвокат».

На уточнювальне питання, чи справді Андрій Богдан поєднує роботу адвоката бізнесмена і співпрацю зі штабом Зеленського, Ігор Коломойський зазначив: «Я вам скажу, що він ще працює й на інших людей, що викликає у мене роздратування, тому що виникає питання: чи є конфлікт інтересів? Ви ж розумієте, що, починаючи від Авраам,а всі люди якось між собою пов`язані».

Раніше «Схеми» розповіли, що напрямки перельотів адвоката Андрія Богдана змінювалися відповідно до зміни місця проживання Ігоря Коломойського: спочатку була Швейцарія, потім – Ізраїль.

«Наприклад, протягом 2018 року юрист літав у Женеву щонайменше 9 разів. Тоді олігарх мешкав там. Із осені 2018 року Богдан часто літає у Тель-Авів, де живе Коломойський тепер. Починаючи з жовтня минулого року він бував там мінімум 9 разів. Причому п’ять із них – у 2019-му. Уже після того, як Зеленський оголосив про похід на вибори», – мовиться в матеріалі «Схем».

Сам Андрій Богдан відмовився говорити про причини відвідування Женеви і Тель-Авіва, посилаючись на те, що це «приватне життя».

«Моє приватне життя не може бути без мого бажання відкрите ні журналістам, ні будь-кому іншому. Я не є ні публічна особа – політик, ні держслужбовець», – заявив у коментарі «Схемам» сам юрист.

Андрій Богдан був також захисником соратника Коломойського Геннадія Корбана у суді. А ще – радником самого Ігоря Коломойського, коли той був головою Дніпропетровської ОДА.

Раніше інформацію про співпрацю з адвокатом Коломойського прокоментували також у штабі Зеленського.

Там зазначили, що те, що адвокат Ігоря Коломойського Андрій Богдан працює у штабі Володимира Зеленського, не впливає на погляди кандидата у президенти.

«Юрист — це як лікар. Він допомагає тим, хто звертається до нього. Тобто той факт, що пан Богдан надавав якісь юридичні послуги комусь із відомих людей, це зовсім не означає… Тобто я не бачу жодного логічного чи юридичного зв’язку між тим, що він працював як фахівець з кимось, що це якось змінює ситуацію чи має якийсь вплив на погляди пана Зеленського», – заявив експерт команди Зеленського з питань електронного урядування та народовладдя Олександр Мережко.