Коломойський виселяє відділення Приватбанку

Все про економіку та фінанси

02 січня Госпсуд Дніпропетровської області відкрив провадження в справі за позовом ПрАТ "Український акціонерний проектний і конструкторсько-технологічний інститут "Укрстальпроект" до Приватбанку, в якому позивач просить суд

- розірвати договір оренди нежитлового приміщення №2-041 від 03.10.1996, який був укладений між позивачем та відповідачем та яким в оренду Приватбанку було передане нерухому майно у будівлі за адресою м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 5;

- зобов`язати Приватбанк не пізніше 5 робочих днів з дня набрання чинності судовим рішенням у цій справі передати на користь позивача вказане нерухоме майно.

Свої позовні вимоги «Укрстальпроект» обґрунтовує тим, що за наслідками проведення технічної інвентаризації позивач встановив, що орендар без згоди орендодавця здійснив ряд перепланувань та перебудов переданого в оренду приміщення, що є порушенням умов договору, у зв`язку з чим просить розірвати договір та передати об`єкт оренди орендодавцеві.

За згаданою адресою розташоване одне з відділень Приватбанку.

За даними НБУ, на 01.01.2018 Приватбанк мав 2243 відділення (на 01.01.2017 - 2240).

У держреєстрі кінцевим бенефіціаром ПрАТ "УАПКТІ "Укрстальпроект" вказана Ірина Варфоломєєва. За даними НКЦРФР, серед засновників цієї компанії – ТОВ "Аграрні технології України" (47,45%), Дівон Ентерпрайзес Лімітед (20,1%), Бікоптіма Лімітед (21,84%).

Слід розуміти, ПрАТ "УАПКТІ "Укрстальпроект" пов’язане з екс-власниками Приватбанку. На це вказує кілька обставин. По-перше, Бікоптіма Лімітед разом з Приватбанком є співзасновником ТОВ «Українське бюро кредитних історій». По-друге, в структурі власності ТОВ "Аграрні технології України" – через ТОВ "Долма" і споріднені компанії – фігурують у т.ч. ТОВ «ІК «Бізнес-Інвест» (пов’язують з «приватівцями») і ТОВ «Приватофис» (теж пов’язують з «приватівцями»).