Коломойський переводить "1+1" з "Привату" в "Південний"?

Все про економіку та фінанси

Медіахолдинг "1+1 Media Group" почав переводити зарплатний проект з Приватбанку в банк "Південний" (Одеса), пише агентство «Українські новини» з посиланням на джерела в компанії.

Як зазначається, переведення зарплатного проекту здійснюється поетапно. Так, наприклад, інформаційне агентство "УНІАН" вже переведено в банк "Південний", тоді як інші структури поки ще обслуговуються в Приватбанку. Всіх співробітників медіахолдингу поінформували про перехід.

До складу "1+1 Media Group" входять 7 телеканалів - "1+1", "2+2", "ТЕТ", "Плюсплюс", "1+1 International", "УНІАН ТБ" і "Бігуді", а також інформаційно-новинні майданчики ТСН.ua, "УНІАН", "Главред.info" і міжнародний ресурс Ukraine Today, а також веб-сайти "Телекритика" та "Дуся".

Кінцевим бенефіціарним власником телерадіокомпанії "Студія 1+1" є Ігор Коломойський (опосередковано володіє 57,534% каналу), а власником істотної частки - Ігор Суркіс (опосередковано володіє 24,623% каналу).

21 грудня 2016 року Приватбанк, який контролювали Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, офіційно перейшов у державну власність.

Найбільшими акціонерами банку "Південний" є Юрій Родін (опосередковано володіє 38,2%) і Марк Беккер (опосередковано володіє 23,6%).

Про фінансові показники банку "Південний" див. тут.