Коломойський: переговори щодо боргів перед Приватбанком тривають

Все про економіку та фінанси

Екс-акціонер Приватбанку Ігор Коломойський заявив, що колишні власники Приватбанку беруть участь у перемовинах щодо реструктуризації кредитів, пише ТСН.ua.

"Колишні власники Приватбанку, згідно із взятими на себе зобов`язаннями, беруть участь у переговорному процесі щодо реструктуризації "своїх" кредитів з консорціумом компаній, які отримали мандат на представлення інтересів Мінфіну і Приватбанку, який був узгоджений із Міжнародним валютним фондом", - зазначив І. Коломойський.

За його словами, цей переговорний процес розпочався у червні цього року, відбувається у штатному режимі і буде тривати необхідний для досягнення домовленостей час.

"На мій погляд, інформаційний галас, який здійняли чиновники Національного банку України стосовно реструктуризації кредитів колишніх акціонерів "ПриватБанку", пов`язаний із необізнаністю представників НБУ щодо переговорного процесу, який триває (до якого вони не мають стосунку). Цілком ймовірно, що заяви НБУ, які йдуть у розрізі з даними офіційної аудиторної звітності банку і які спотворюють суть аудиту, викликані бажанням зняти з себе відповідальність через непрофесіоналізм і вартість для суспільства ухвалених Нацбанком рішень щодо націоналізації Приватбанку, - зауважив І. Коломойський.

Заяви НБУ та Мінфіну див. тут і тут.

Про фінансовий стан Приватбанку та інсайдерські кредити в його портфелі читайте тут.