Коломойський: не можу сказати, що влада мене переслідує, йде позиційна війна

Все про економіку та фінанси

Ігор Коломойський в інтерв’ю для DW назвав Президента Петра Порошенка “світоглядним опонентом”, стверджуючи, що глава держави ставить собі за ціль “повністю контролювати всі телеканали” (цитата).

“На сьогодні я не можу сказати, що мене переслідує влада. У нас йде позиційна якась війна, але вона в рамках закону. І досить різні бажання у нас. Ми знаємо, чого хоче Петро Олексійович. Він прогнозований у цьому плані. Він хоче "1+1" на вибори. Ось йому кров з носа потрібен "1+1”, - вважає І. Коломойський, додаючи, що його “світоглядний опонент” “нізащо” (цитата) не досягне ймовірної цілі.

Говорячи про ймовірних кандидатів у Президенти, І. Коломойський зазначив, що симпатизує не лише Володимиру Зеленському, але і Святославу Вакарчуку. “Але якщо взяти старі [“кадри”], то, я вважаю, що найбільш гідною на сьогоднішній день є Тимошенко”, - додав бізнесмен.

З приводу ролі олігархів в економіці І. Коломойський висловив таку думку: "Олігархія в пострадянських країнах - це проміжний стан перед захопленням, скажімо так, всієї економічної влади великими корпораціями. Це проміжна стадія на шляху до цивілізованого ринку. Після олігархів прийдуть публічні компанії".