Кабмін виділить 400 млн грн на Подільсько-Воскресенський міст та метро на Виноградар

Все про економіку та фінанси

Кабмін має намір виділити владі Києва 200 мільйонів гривень на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту і 200 мільйонів гривень - на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" до житлового масиву Виноградар у Подільському районі Києва. Про це заявив прем`єр Володимир Гройсман на засіданні уряду після відповідного звернення мера Києва Віталія Кличка, пише УНІАН.

"Київ має бути перлиною Європи, а через десять років можна говорити, що має бути й перлиною світу. Тому, я зараз дам доручення Мінфіну, Мінінфраструктури та всім зацікавленим. Спільно з КМДА опрацюємо технічні можливості, щоб надати чергову підтримку реалізації цих важливих проектів", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, 20 листопада 2018 року Київський метрополітен уклав договір про будівництво метро на Виноградар з переможцем тендеру, проведеного в системі Prozorro, - ВАТ "Київметробуд". Відповідно до тендерної документації, оголошена очікувана вартість робіт - 5 мільярдів 993 мільйонів гривень.

Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу почалося на Трухановому острові в Києві 28 грудня 2003 року. Перехід буде комбінованим мостом - загальним для руху автотранспорту і поїздів метро.