Кабмін не виключає передачу чотирьох ТЕЦ місцевій владі

Все про економіку та фінанси

Кабмін тимчасово виключив чотири теплоелектроцентралі (ТЕЦ) з переліку об`єктів великої приватизації та доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вивчити питання їх передачі в комунальну власність, повідомив прем`єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду, пише liga.net.

За його словами, в Кабмін звернулися Криворізька, Миколаївська, Кам`янська і Херсонська міськради з проханням передати комунальну власність місцевих теплоелектроцентралі (Криворізьку, Миколаївську, Дніпровську і Херсонську ТЕЦ відповідно).

"Це правильно, це професійно. Знизиться собівартість, коли всю виробничу базу об`єднати в єдину систему", - констатував прем`єр-міністр, говорячи про доцільність такої передачі і побудови єдиного комплексу по забезпеченню міст теплоенергією.

Нагадаємо, на початку січня прем`єр висловив готовність безоплатно передати теплоелектроцентралі (ТЕЦ), що підлягають приватизації в місцеве управління, назвавши Фонд державного майна "неефективним керуючим".