Кабмін хоче збільшити видатки майже на 17 млрд грн - для АТО та Донбасу

Все про економіку та фінанси

Уряд пропонує ВР збільшити витрати резервного фонду на 16,9 млрд грн для зміцнення обороноздатності країни і забезпечення відновлення інфраструктури у Донецькій і Луганській областях. Про це йдеться в пояснювальній записці до законопроекту №4308а про внесення змін до держбюджету-2014 (автор - Кабмін).

Як передбачається, ці гроші підуть на “фінансування заходів із проведення антитерористичної операції, ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, розміщення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операцій, а також відновлення об’єктів соціальної сфери, зруйновних під час проведення воєнний дій”.

Крім того, уряд пропонує парламенту внести узгоджені з МВФ зміни до держкошторису-2014, що передбачають збільшення доходів держбюджету з 372,932 млрд грн до 378,866 млрд грн і витрат - з 436,762 млрд грн до 442,631 млрд грн. Також документ серед іншого передбачає скорочення на 70% витрат на забезпечення діяльності органів виконавчої влади.