Нормандський формат: зустріч планується в Мюнхені під час безпекової конференції

Все про економіку та фінанси

Представники України, Росії, Німеччини та Франції готуються провести зустріч у "нормандському форматі" під час цьогорічної Мюнхенської конференції з питань безпеки, яка відбуватиметься з 16 по 18 лютого. Про це в четвер, 8 лютого, повідомив голова Конференції Вольфґанґ Ішинґер (Wolfgang Ischinger), якого цитує інформагенція Reuters, констатує DW.

Темою обговорення має стати ситуація навколо врегулювання конфлікту на Донбасі. Наразі невідомо, які саме представники чотирьох країн візьмуть участь у потенційній зустрічі. Очікується, що участь у конференції візьмуть участь понад 20 глав держав та урядів, а також близько 40 міністрів закордонних справ і стільки ж глав оборонних відомств країн. Зокрема, на конференції очікують президента України Петра Порошенка, а також міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова. Від Франції у Мюнхен приїде прем`єр-міністр Едуар Філіпп.

Як відомо, зустрічі у "нормандському форматі" регулярно відбуваються з 2014 року з метою пошуку рішення збройного конфлікту на Сході України, у якоик вже загинули понад 10 тисяч осіб.