ЗМІ: Гонтарева запускає медичний стартап

Все про економіку та фінанси

Екс-глава НБУ Валерія Гонтарева розповіла агентству “ЛігаБізнесІнформ”, що запускає медичний стартап - онлайн-майданчик, який має поєднати пацієнтів і лікарів.

Реалізацією проекту займається компанія “Медікіт”, зареєстрована 12.01.2018. Cеред її засновників - Антон Гонтарев (син В. Гонтаревої) та Світлана Кириченко (працювала в структурах групи ICU з 2008 по 2010 рік). Як зазначається, вони вклали в статутний капітал “Медікіт” по 5 млн грн. У групі ICU заявили, що не мають до проекту ніякого відношення.

“Медікіт” буде пропонувати пацієнтам миттєву онлайн-консультацію лікарів, а також виклик лікаря додому через інтернет. Лікарям обіцяють додатковий дохід 24/7 з оплатою кожної телеконсультації. Як саме це відбуватиметься і хто зможе зареєструватися на майданчику, наразі не уточнюється.

Директором “Meдiкiт” з 14 квітня значиться Руслан Кравець - колишній заступник директора департаменту стратегії та реформування НБУ. "Концептуально це медичний маркетплейс по типу Airbnb або Olx, - розповів Р. Кравець. - Зараз відбувається розробка IT-складової, про технічні деталі, таких як оплата послуг, говорити поки рано".

Р. Кравець висловив сподівання, що В. Гонтарева очолить наглядову раду “Медікіт”.

Публічна презентація платформи запланована на листопад 2018 року.