Глава правління Укрексімбанку піде з посади, - джерело

Все про економіку та фінанси

За неофіційними даними джерела агентства «Українські новини» в уряді, глава правління Укрексімбанку Олександр Гриценко планує звільнитися з займаної посади на фоні призначення членом наглядової ради "Нафтогазу.

Згідно ст.42 закону "Про банки і банківську діяльність", голові, членам правління банку і головного бухгалтера банку забороняється займати посади в інших юридичних особах (крім дочірніх підприємств, банківських союзів і асоціацій).

За даними агентства, піти з Укрексімбанку Гриценко планує найближчим часом.

P.S.

Екс-корпоративний секретар Приватбанку Вікторія Страхова констатує, що прийняти відставку О. Гриценка мала б наглядова рада банку, а вона не правомочна, оскільки при необхідній загальній чисельності 15 осіб (по 5 представників від Президента, Кабміну, ВР) кворуму немає (потрібно 10 осіб), оскільки Президент і парламент не повністю заповнили свою квоту.

Разом з тим, В. Страхова не виключила, що теоретично розрулити цю ситуацію можна було б через рішення акціонера – Кабміну (на підставі закону про акціонерні товариства).

P.P.S.

Згодом агентство "Українські новини" уточнило, що в наглядовій раді "Нафтогазу" О. Гриценко "може бути замінений на іншого кандидата або взагалі виключений зі списку".