ГПУ: суд відмовився знімати арешт з низки рахунків банку Януковича

Все про економіку та фінанси

Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення відмовити у знятті арешту з низки рахунків Олександра Януковича, відкритих у "Всеукраїнському банку розвитку". Про це написала у Facebook прес-секретарка генерального прокурора України Лариса Сарган, констатує "Українська правда".

"Щойно суддя Шевченківського райсуду Є.Мартинов ухвалив відмовити у знятті арешту з ряду рахунків банку "ВБР"! Працюємо далі", - повідомила Сарган.

Нагадаємо, в 2016 році повідомлялося про скасування арештів рахунків у банку Олександра Януковича. Кошти пізніше арештовували у банку Порошенка.

У лютому 2018 року суд зняв арешт з рахунків компаній, пов’язаних з сином екс-президента: на них зберігались майже 550 мільйонів гривень та понад 27 мільйонів доларів США. Ці кошти були арештовані у справі про заволодіння державними коштами через регіональні відділення "Укрзалізниці".

Пізніше стало відомо, що майже 2 мільярди гривень, які знаходились на депозитах підставних осіб у банку сина екс-президента, були виведені через банк Порошенка.

Восени 2018 року Печерський суд Києва протягом місяця скасував арешти зі щонайменше 26 рахунків, які правоохоронці пов’язували з оточенням Януковича. Йшлось, в тому числі, про кошти "Аскор-Інвесту".