Фонд гарантування продає борги "Великої кишені" на 682 млн грн з дисконтом 72%

Все про економіку та фінанси

За даними системи “Прозорро.Продажі”, 11 червня відбувся “голландський” аукціон з продажу прав вимоги Дельта Банку, банку “Форум” та “Київська Русь” на 682 млн грн за низкою кредитних угод з компаніями, пов’язаними з мережею “Велика кишеня”. Переможцем аукціону стало ТОВ "Маркет-Сервіс" з пропозицією 191 млн грн. Наразі очікується підписання протоколу.

У заставі за кредитами - в т.ч. центр підготовки товарів сільгосппризначення площею 24 338,6 кв м; земельні ділянки для будівництва та обслуговування центру площею 16 га (Київська область, Бориспільський район, с/рада Вишеньківська, автодорога Київ-Ревне-Рогозів); нежитлова будівля за адресою м. Харків, вул. Гвардійців-Широнівців, площею 15 903,5 кв.м; товари в обороті - продуктовата промислова група за адресами: Київська область, Бориспільській район, Вишенківська с/р; м. Київ, вул. Вербицького, 18, м-н "Велика Кишеня", м. Дніпропетровськ, бул. Зоряний, 1А, м-н "Велмарт", м. Київ, пл. Дружби народів, 6, м-н "Велика Кишеня", Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 119, м-н "Велика Кишеня".

Раніше Фонд гарантування вже намагався продати вказані борги “Великої кишені”. Причому наводилася інформація про пропозицію одного з учасників аукціону на рівні 670 млн грн. Але відповідна угода не відбулася.

Мережа “Велика кишеня” підконтрольна Retail Group Романа Луніна.

У держреєстрі кінцевим бенефііціаром ТОВ "Маркет-Сервіс" вказана Рудь Ірина Михайлівна. При цьому ЗМІ пов`язують цю структуру з "Великою кишенею".