Фонд держмайна: велика приватизація переноситься на наступний рік

Все про економіку та фінанси

Фонд держмайна планує, що практично по всіх об`єктах великої приватизації конкурси з продажу відбудуться у 2019 році, а не цього року, як говорилося раніше. Про це на засіданні спеціальної комісії Верховної Ради з питань приватизації заявив в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров, пише УНІАН.

«Ми вже можемо констатувати факт, що з тих об`єктів великої приватизації, які ми намітили, за більшістю з них процес приватизації переноситься на 2019 рік», - сказав він.

За словами Трубарова, цього року, швидше за все, вдасться приватизувати лише «Центренерго», щодо якого Кабінет міністрів цієї середи затвердив стартову ціну та умови продажу. Конкурс із приватизації держпакета акцій цього підприємства має відбутися наприкінці листопада або початку грудня цього року.

Нагадаємо, 10 травня Кабмін затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік, до якого увійшло 26 об`єктів. Пізніше цей список скоротився до 23 підприємств. 3 жовтня на своєму засіданні Кабмін встановив стартову ціну держпакета акцій «Центренерго» в 5,98 млрд грн.