ФГВФО - про конфлікт з АРМА довкола стадіону "Чорноморець"

Все про економіку та фінанси

Директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін в інтерв’ю для liga.net констатував, що конфлікт Фонду з АРМА довкола стадіону “Чорноморець” триває, але “ми все одно готуємо актив до продажу” (цитата).

“Ми передали його в управління. Так би це обходилося нам в кілька мільйонів гривень на місяць - з урахуванням податків і інших витрат. - зазначив К. Ворушилін. - Сама по собі чаша стадіону нікому не потрібна, на жаль. Інтерес можуть становити прилеглі об`єкти - бізнес-центр, ресторани і тому-подібні речі. Тому ми хочемо, щоб продажем займався іноземний майданчик - за кордоном ми бачили зацікавленість, але для її утримання потрібно зробити хороший пресейл і витратити гроші на юридичний супровід, щоб не було ризиків, що актив "ведуть".

Говорячи про перехід стадіону під контроль АРМА з ініціативи правоохоронців, глава ФГВФО зауважив, що “не можу звинувачувати когось конкретно, але всі розуміють, що АРМА в цьому сенсі теж може бути інструментом”.

“Якщо актив виявляється в керованих руках, його можна продати за непрозорою процедурою потрібним людям, а потім колишній власник може подати в суд і відсудити об`єкт назад. АБо не відсудити, а відразу купити на підставні компанії без прозорої процедури маркетингу і торгів. Варіантів багато. Важливо, хто і як з боку держави розпоряджається цим майном”, - резюмував К. Ворушилін.

Про судові спори довкола стадіону "Чорноморець" - тут.