ФДМ: в купівлі ОПЗ зацікавлені іноземці, а "Укртелеком" можуть повторно продати

Все про економіку та фінанси

В.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров заявив, що в разі повернення "Укртелекома" державі, ця компанія буде повторно виставлено на продаж, пишуть "Українські новини".

"Перша і друга інстанція підтримала позов ФДМ з точки зору невиконання інвесторів взятих на себе зобов`язань, тобто не були внесені інвестиції на суму 450 млн гривень і не побудована окрема лінія спеціального зв`язку. Незабаром буде розглядатися касація, і, якщо вона підтримає - а ми вважаємо, підтримає - спроби ФДМ повернути цей актив у власність, то ми перейдемо до перерахування акцій ФДМ", - заявив він.

Трубаров додав, що "Укртелеком" очікує повторний продаж, але держава також може прийняти рішення про використання його з точки зору операційної діяльності.

Також Фонд державного майна заявляє про зацікавленість іноземних компаній в придбанні пакета акцій виробника аміаку і карбаміду Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область) в обсязі 99,567%.

"Підприємство готове до продажу. Ціна фактичного продажу буде складатися з коштів, які будуть зараховані до бюджету, та загальної суми боргових зобов`язань, які покупець має погасити", - заявив він.

Трубаров додав, що є іноземні компанії, зацікавлені у придбанні ОПЗ, але поки що без письмових заявок.