ФБР: не знайдено доказів втручання Трампа у розслідування щодо РФ

Все про економіку та фінанси

ФБР не виявило будь-якого впливу Білого дому на розслідування про втручання Росії в президентські вибори 2016 року. Про це заявив директор ФБР Крістофер Рей, повідомляє Reuters, пише "Українська правда".

Виступаючи публічно вперше після того, як він був затверджений керівником Федерального бюро розслідувань, Рей також висловив упевненість в Роберті Мюллері - спеціальному раднику, який веде розслідування про ймовірну змову команди Дональда Трампа з Росією.

"Я можу з упевненістю сказати, що я не виявив ніякого втручання в це розслідування", - сказав Рей.

Рей був призначений директором ФБР після того, як в травні його попередник Джеймс Комі був звільнений Трампом.

Пізніше Комі завив в Конгресі, що Трамп спробував змусити його відмовитися від розслідування ФБР стосовно колишнього радника з національної безпеки Майкла Флінна.

Покази Комі викликали підозри, що Трамп намагався перешкодити правосуддю.

Білий дім неодноразово заперечував, що штаб Трампа вступав у змову з Росією під час передвиборної кампанії в США в 2016 році.

Рей також заявив, що відчуває "величезну повагу" до Мюллера, який також є колишнім директором ФБР. Він підкреслив, що Мюллер веде розслідування, а ФБР допомагає йому, надаючи агентів та іншу підтримку.

Директор ФБР підтвердив свою впевненість в січневій доповіді, складеній спецслужбами США, в якій стверджується, що Росія втрутилася у вибори в 2016 році, щоб допомогти Трампу перемогти.

"У мене немає причин сумніватися у висновках, до яких прийшли ці працьовиті люди, які зібрали ці дані", - сказав Рей.