Держфінмоніторинг за 2018 рік виявив підозрілі операції на 348 млрд грн

Все про економіку та фінанси

Державна служба фінансового моніторингу за 2018 рік підготувала 934 матеріалу про операції, які можуть бути пов`язані з легалізацією коштів та з вчиненням іншого злочину, на суму 347,4 мільярда гривень, пише УНІАН з посиланням на прес-службу відомства.

Як зазначається, за 2018 рік Держфінмоніторинг направив в правоохоронні органи 420 матеріалів з розслідування фактів відмивання коштів, отриманих від корупційних дій, розкрадання та привласнення державних коштів і майна на загальну суму 277,8 мільярда гривень.

"За 2018 рік Держфінмоніторинг направив в правоохоронні органи 100 матеріалів щодо фінансових операцій осіб, які можуть бути пов`язані з фінансуванням тероризму, сепаратизму, та/або проведених за участю осіб, публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України", - додали у відомстві.

Раніше повідомлялося, що Державна служба фінансового моніторингу України за результатами фінансових розслідувань в 2017 році передала до правоохоронних органів 712 матеріалів про підозрілі фінансові операції на суму 59,4 мільярда гривень.