Данилюк про монетизацію субсидій: кошти держави йшли невідомо куди

Все про економіку та фінанси

Міністр фінансів Олександр Данилюк, коментуючи критику на свою адресу через проблеми з монетизацією субсидій для ОСББ та ЖБК, заявив, що проведення монетизації покликане посилити контроль держави за витратами на виплату субсидій, пише «БізнесЦензор».

"Мінфін зараз реалізує кілька важливих ініціатив. Ми ініціювали монетизацію субсидій, тому що ми більше не могли миритися з тим, що мільярди коштів йдуть невідомо куди... Щороку нам виставляють рахунки на мільярди, які ми навіть не можемо перевірити, чи був цей газ і куди він пішов", - заявив міністр.

Данилюк нагадав, що з 1 січня був запущений процес монетизації субсидій на рівні постачальників послуг і на найближчому засіданні Кабміну в ці процедури будуть внесені зміни з метою усунення виявлених проблем.

"Коли виникають якісь шорсткуватості, ми шукаємо варіант вирішення цієї проблеми. На жаль, не всі з цим згодні... Комусь ми наступаємо на приватні інтереси, тому що ми переходимо на виплати тим, хто споживає газ, а не через схеми, де втрачається 30-40%", - додав глава Мінфіну.