ДФС: у ВР не планують подовжити пільговий режим розмитнення "євроблях"

Все про економіку та фінанси

Заступник голови ДФС Віктор Кривицький заперечує інформацію про можливе продовження пільгового режиму митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, пише "Інтерфакс-Україна".

"З цього приводу повідомляю: згідно з інформацією, отриманою мною в ході робочої зустрічі з главою комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики жителя Южаніною Н.П., продовження пільгового періоду не планується", - написав він у соцмережі Facebook в п`ятницю.

При цьому В.Кривицький нагадав, що дія пільгового періоду завершується 22 лютого 2019 року.

"Після 22 лютого 2019 року власники авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу... А вже з травня цього року до порушників митних режимів "транзит" і "тимчасове ввезення" правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу", - підкреслив він.

"З початку року в зонах митного контролю деяких митниць накопичилася значна кількість автомобілів, власники яких очікують сплати встановлених державою платежів, завершення процедури на митниці і в законному руслі використовувати автомобілі. Проте швидкому процесу заважають дії деяких "популістів ", які радять власникам автомобілів не поспішати з митним оформленням, аргументують тим, що буде продовжено дію пільгового періоду, змінений тимчасовий порядок митного оформлення транспортних засобів і т.д.", - зазначив В.Кривицький.