Будкін очолив наглядову раду Промінвестбанку

Все про економіку та фінанси

Акціонери Промінвестбанку звільнили голову наглядової ради Герхарда Вальдхайма. Рішення було прийнято 25 квітня, згідно з повідомленням банку в системі розкриття інформації НКЦПФР, пише liga.net.

Вальдхайм очолював наглядову раду банку з грудня 2017-го. Замість нього терміном на три роки обраний інвестбанкір і фінансист Сергій Будкін.

Будкін в 2016-2018 рр. був головою ради директорів інвестфонду Irae Investments (Австралія), а зараз є керуючим партнером в FinPoint Investment Advisers, а також членом рад директорів двох російських банків - "БистроБанк" і "Хлынов".

Додамо, що С. Будкін очолював наглядову банку "Траст", який у грудні 2016 року був визнаний неплатоспроможним. Крім того, очолювана ним інвесткомпанія FinPoint в складі консорціуму Rothschild та Ernst&Young була залучена для переговорів з колишніми власниками Приватбанку після його націоналізації.

Також акціонери Промінвестбанку змінили склад наглядової ради. Лука Перетти і Клаус Мале покинули банк. Замість них обрані Хаген Вернер і Бартоломео Суппіей. Михайло Березів та Олексій Ольшанський переобрані на новий термін.

Як писав Finbalance, депозитний портфель Промінвестбанку в І кварталі впав на 30%, а кредитний - на 33% (на фоні продажу фінустановою 5-мільярдних боргів "Укрзалізниці" для партнера групи ICU з дисконтом 30%).

Згідно зі звітністю Промінвестбанку, за підсумками І кварталу він задекларував прибуток 633,2 млн грн (у березні був збиток 263,6 млн грн). Збиток банку за весь 2018 рік - 3,34 млрд грн (за 2017 рік - 7,66 млрд грн).