Білоруський Паритетбанк знову подав заявку на придбання української "дочки" Сбербанку

Все про економіку та фінанси

ВАТ "Паритетбанк" вдруге подало до НБУ пакет документів для придбання АТ "Сбербанк" (Україна), зазначається в повідомленні білоруського банку, пише "Інтерфакс-Україна".

"У нас було достатньо часу, щоб уважно вивчити вимоги регулятора України і належним чином підготуватися до участі в угоді. Рішення про другий тур переговорів було прийнято наглядовою радою банку і є логічним продовженням інвестиційної стратегії розвитку ВАТ" Паритетбанк", - сказав голова правління Паритетбанку Сергій Бєлов. 

Нагадаємо, в березні НБУ повідомляв, що відмовив у погодженні істотної участі в ПАТ "Сбербанк" акціонерному товариству "Паритет банк" (Республіка Білорусь) "у зв’язку з невідповідністю заявника вимогам законодавства України" (цитата).

Раніше росЗМІ писали, що на заваді придбанню української «дочки» Сбербанку білоруським «Паритет-банком» можуть стати санкції США та ЄС проти Віктора Шеймана – глави управління справами президента Білорусі, яке є власником «Паритет-банку» (санкції були введені в зв`язку зі зникненням двох опозиційних політиків, бізнесмена і журналіста в 1999 і 2000 роках).