Банк групи "Континіум" шукає собі члена правління, який буде відповідати за фінмоніторинг

Все про економіку та фінанси

15 березня наглядова рада “Банку інвестицій та заощаджень” ухвалила рішення про припинення повноважень з 18 березня вiдповiдального працiвника за проведення фiнансового монiторингу, члена правлiння Віталія Базюка.

Базюк В. перебувала на вказаній посадi з 03.12.2018 року.

“Пiдставою для припинення повноважень члена правлiння, вiдповiдального працiвника за проведення фiнансового монiторингу Базюка Вiталiя Вiкторовича було призначення його тимчасово в.о. вiдповiдального працiвника за проведення фiнансового монiторингу.

Посада члена правлiння, вiдповiдального працiвника за проведення фiнансового монiторингу ПАТ «Банк iнвестицiй та заощаджень» на даний час є вакантною”, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в червні 2018 року НБУ наклав штраф на "Банк інвестицій та заощаджень" (підконтрольний групі "Континіум") на 5 млн грн за здійснення ризикової діяльності.

За даними регулятора, банк на підставі документів, що не відповідають дійсності, провів за рахунками пов`язаних між собою юридичних осіб великомасштабні (понад 7 млрд грн) фінансові операції, що містять ознаки легалізації кримінальних доходів та фіктивного підприємництва. Як констатував НБУ, ці кошти пройшли транзитом через банк і були переведені в готівку в інших банках.