Антикорупційний суд: у Порошенка пообіцяли врахувати рекомендації МВФ

Все про економіку та фінанси

Президентський законопроект про створення Вищого антикорупційного суду під час розгляду у Верховній Раді буде змінено з урахуванням рекомендацій Міжнародного валютного фонду, повідомила представник президента у Верховній Раді, член фракції "Блоку Петра Порошенка" Ірина Луценко, пише dt.ua.

"Звичайно, будуть враховані рекомендації Венеціанської комісії, МВФ. Будемо шукати консенсус. Звичайно, законопроект буде тією чи іншою мірою змінено. Але закон про антикорупційний суд буде прийнято", - написала політик на своїй сторінці у Facebook увечері в четвер, 18 січня.

Депутат не виключила, що після розгляду законопроекту в профільному комітеті і голосування за нього в першому читанні буде створено робоч групу для вдосконалення документа.

"Ймовірно, буде створена робоча група. До речі, до цього закликав і президент - створити таку групу ще до внесення законопроекту для вироблення основних тез, що об`єднають залу під час голосування", - уточнила Луценко.

Представник президента в парламенті також озвучила оптимістичний прогноз щодо термыныв формування суду в разі успішного голосування Ради.

"Коли зможе заробити сам суд? Виходячи з оптимістичних прогнозів - десь до півроку, з урахуванням усіх процедур", - зазначила депутат.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд офіційно заявив, що президентський законопроект про створення Антикорупційного суду в його нинішній редакції порушуватиме зобов`язання Україниперед міжнародними партнерами в разі його прийняття.

Слідом за МВФ президентський законопроект розкритикував також Світовий банк і ЄС.