Ахметов також зупиняє роботу своєї мережі АЗС у зоні АТО

Все про економіку та фінанси

Компанія «Паралель» призупиняє роботу мережі АЗК під ТМ «Паралель» на території Донецька і всіх інших населених пунктів Донецької області, які не підконтрольні українській владі. Так, до 18 травня включно свою роботу призупинять 32 автозаправних комплексу під ТМ "Паралель" в Донецьку, Макіївці, Докучаєвську, Зугресі, Шахтарську, Єнакієвому, Сніжному, Тельманове та Торезі, повідомляє група СКМ.

Як зазначається в повідомленні, рішення про припинення роботи АЗК прийнято з урахуванням поточної ситуації: наразі компанія не бачить можливості для постачання палива в ці міста в рамках чинного законодавства або закупівлі його на місці у постачальників, зареєстрованих в Україні.

«Це вкрай складне рішення стало вимушеною, і, ми віримо, тимчасовим заходом, продиктованої тим, що постачання на непідконтрольні території з боку України фактично неможливі, а легальних альтернативних каналів оптових поставок палива на ці території зараз не існує», - заявила генеральний директор компанії «Паралель» Олена Хілієнко.

«Як тільки ми побачимо можливості для відновлення роботи компанії на цій території в рамках правового поля і для безпечної роботи персоналу, ми в найкоротші терміни відновимо роботу нашої мережі», - додала Олена Хілієнко.

«Сьогодні ми зосереджені на активному розвитку в центральній частині України та закріпленні компанії на ринку оптових продажів нафтопродуктів. Наша мета в перспективі - стати розвиненою національною мережею сучасних автозаправних комплексів з повним спектром якісних послуг для автомобілістів», - підкреслила гендиректор «Паралелі».

У компанії також зауважують, що її робота на частині території Луганської області, яка не підконтрольна Україні, була зупинена ще в липні 2014 року. При цьому «Паралель» продовжує роботу в Донецькій, Луганській області, де сьогодні можливо забезпечити логістику палива та роботу персоналу. Також нафтопродукти компанії продаються на фірмових АЗК в Запорізькій і Дніпропетровській області.

Наразі момент діє 41 АЗК під ТМ «Паралель», ще 13 АЗС продають фірмове паливо від компанії «Паралель». Нещодавно компанія вийшла на ринок продажу нафтопродуктів великим оптом.