АРМА заявило про отримання контролю над трьома поверхами ТРЦ "Гуллівер"

Все про економіку та фінанси

Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, офіційно заявило, що 8 лютого завдяки спільним діям Головної військової прокуратури ГПУ та Національної поліції на виконання ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 28 вересня 2017 року всупереч опору невстановлених осіб всі приміщення на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу «GULLIVER», за адресою: м. Київ, площа Спортивна, 1А, були фактично передані в управління Національному агентству.

«Національне агентство фактично передало такі приміщення в управління компанії-управителю відповідно до укладеного договору управління майном.

Національне агентство наголошує, що наразі єдиним законним володільцем зазначених приміщень є компанія-управитель на підставі вказаного договору управління майном.

Відповідно, всі перешкоди такому управлінню є незаконними та порушують як права компанії-управителя, так і зазначене рішення слідчого судді, що є кримінально караним діянням.

Разом з тим, наразі компанія-управитель на підставі вказаного договору уповноважена на передання зазначених приміщень в оплатне користування всім бажаючим особам. Відповідно, особи, які займали вказані приміщення до їх фактичного передання компанії-управителю, мають змогу оперативно укласти з нею відповідний договір оренди, що дозволить їм перебувати там на законних підставах.

У зв’язку з поширенням в деяких ЗМІ інформації про недобросовісні дії представників компанії-управителя, останньою на місце подій викликана слідчо-оперативна група для з’ясування цих обставин у встановленому законом порядку», - йдеться в повідомленні Нацагентства.

Розлого про реакцію медіахолдингу "Вести", який розміщений в згаданих приміщеннях, див. тут.