АМКУ: власник медичної мережі "Добробут" купує клініку "Борис"

Все про економіку та фінанси

За даними Антимонопольного комітету, власник мережі медичних центрів "Добробут" планує придбати понад 50% в капіталі приватної клініки "Борис", пише "БізнесЦензор".

"Розпорядженням державного уповноваженого від 4 січня 2019 року №02/7-р розпочато розгляд справи №24-25 / 1-19-ЕК про концентрацію у вигляді придбання компанією Satumco Limited (Лімассол, Кіпр) частки в статутному капіталі ТОВ "Борис" (Київ), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства ", - сказано в повідомленні.

Концентрація відбувається на ринку медичних послуг в місті Києві. У зв`язку з цим АМКУ просить учасників ринку надати зауваження та міркування по цій концентрації і оцінці її впливу на зазначені ринки.

Як повідомлялося, мережа медичних центрів "Добробут" через кіпрську Satumco Limited належить інвестиційній компанії Concorde Capital Ігоря Мазепи і співвласникові мережі магазинів "Люксоптика" Олегу Калашникову. Вони придбали "Добробут" в 2014 році у бізнесмена і депутата БПП Руслана Демчака.

Беніфіціарнимі власниками ТОВ "Борис" в держреєстрі вказані Михайло Радуцький, Лев Хлявич, Алла Кармалем, кіпріот Стелліос Йордамліс.