АМКУ: Сбербанк хоче набути у власність готелі Клімова в Одесі

16.02.2018, 13:00

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розглядає питання про надання дозволу ПАТ "Сбербанк" на придбання двох готелів "Чорне море" в Одесі на вул. Пантелеймонівській, 25 і Рішельєвській, 59, пише "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням прес-служби АМКУ, йдеться про придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належать ПАТ "Туристично-виробнича фірма "Чорне море" (Одеса).

Як повідомлялося, наприкінці 2017 року державна виконавча служба Міністерства юстиції України виставила на продаж у системі електронних торгів заарештованим майном СЕТАМ за борги за іпотекою готель "Чорне море Рішельєвська" (Одеса).

Загальна площа готельного комплексу становить 12 тис. кв. м, номерний фонд - 225 номерів. Він входить до мережі готелів "Чорне море" (ПАТ "Туристично-виробнича фірма "Чорне море"), яка належить одеському бізнесменові, екс-власнику Імексбанку та власнику футбольного клубу "Чорноморець".

Згідно з даними веб-сайту мережі готелів "Чорне море", до неї входять дев`ять готелів в Одесі, Одеській області та Києві.

Головний офіс мережі розташований на вул. Маразлієвській, 1/20 в Одесі. Там також діє стадіон футбольного клубу "Чорноморець" і готель "Чорне море Парк Шевченка".

ПАТ "Туристично-виробнича фірма "Чорне море" створене в 1997 році. Основним видом діяльності є надання в оренду та експлуатацію власного або орендованого нерухомого майна.

Згідно з даними Держреєстру, станом на 16 лютого 2018 року кінцевим бенефіціаром ПАТ є Леонід Клімов.

Розмір статутного капіталу компанії становить 29,4 млн грн.

Л.Клімов також спільно з бізнес-партнером Олександром Лиженковим є кінцевими бенефіціарами ПрАТ "Футбольний клуб "Чорноморець" (Одеса).