64 нардепи оскаржили "антиколомойський" закон в КСУ

Все про економіку та фінанси

До Конституційного Суду надійшло подання 64 нардепів щодо конституційності закону про банки. Про це повідомляється на сайті КСУ, пише "Економічна правда".

"11 червня 2020 року до Конституційного Суду України надійшло конституційне подання 64 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів регулювання банківської діяльності", його окремих положень, а також положень інших законодавчих актів в редакції цього закону", - йдеться у повідомленні.

Згідно із текстом, ініціаторами подання стали народні депутати від фракції "Батьківщина" Сергій Власенко та Юлія Тимошенко. Подання підписали, зокрема, нардепи від "Батьківщини", депутатської групи "За майбутнє" та окремі нардепи з фракції "Слуга народу": Олександр Дубінський, Максим Бужанський, Олександр Куницький, Ольга Василевська-Смаглюк.

Нагадаємо, законом передбачається, що власники і екс-власники банку, інтереси яких були порушені через виведення фінустанови з ринку, можуть отримати відшкодування збитку лише у грошовій формі.

При цьому визнання судом незаконним рішення про виведення банку з ринку не може бути підставою для його скасування.